Listeners:
Top listeners:
Радіо Накипіло Про Харків. Про Харківщину. Про людей.
Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості чиновники ХОВА пропонують «припинити» Філіп Дикань
Ідея проєкту «Малі історії великої війни» виникла у перші дні повномасштабного вторгнення, коли Львів переповнили, шукаючи притулку, біженці зі Сходу, Півдня і Центру України. Саме тоді в Українському католицькому університеті утворилася група волонтерів з числа викладачів, працівників, аспірантів та студентів, які, розуміючи важливість особистих свідчень, поставили собі за мету їх документувати.
Проєкт фокусується на мікроісторії, документує війну «знизу», через долю звичайних людей та їхні реакції. Звідси його назва – «Малі історії великої війни».
Маємо надію, що цей проєкт допоможе появі власне тих досліджень, які звертатимуть увагу у першу чергу на людський вимір цієї війни.
Подкасти підготовлено командою проєкту «Малі історії Великої війни» Українського Католицького Університету спільно з Школою журналістики та комунікацій УКУ, за підтримки радіо «Накипіло»
Подкаст Наталі Некипіли про вшанування полеглих у російсько-українській війні.
closeДавно знайомі герої й автори творів сучасної та класичної літератури очима психотерапевтки.
closeУ студії працюють Наталка Маринчак, Кирило Лукаш, Філіп Дикань, Володимир Носков.
closeРозслідування воєнних злочинів росіян на Харківщині Тетяни Федоркової.
closeІсторії життя ветеранів війни, розповіді про реабілітаційні центри та громадські організації, які захищають права воїнів.
closeУсе, що ви хотіли знати, але соромилися запитати про жіноцтво у війську, у волонтерстві, у невтомному наближенні нашої Перемоги щодня.
closeПро те, яким Харків був, є та буде. Розповідаємо історії з минулого міста та говоримо про сучасність і майбутнє Харкова.
closeДумаєте, ви ніколи не репостили дези? Не публікували фейкових фото? Нам треба про це поговорити. Бо по нас сьогодні летять не тільки ракети. Уціліти в цій гібридній війні допоможе лише інформаційна гігієна й медіаграмотність.
closeЯкщо хочете почути, як звучить нині Харків — рушаймо. Це — станція «Держпром». Репортажі та історії з Харкова.
closeВсі права захищені. Власність Приватного Підприємства «Телерадіокомпанія „Ефір-Р“» ▾ Структура власності ▾ Фінансовий звіт-2022 рік ▾ Фінансовий звіт-2023 рік ▾ Статут ▾ Ліцензія ▾ Політика конфіденційності
Фото: Павло Пахоменко, Тетяна Хоронжук
Обкладинки програм — Нікіта Тітов
Створення сайту — demch.co