Марічка (проєкт Daughters of Donbas) Сашко Сердюк
Вас вітає «Музичне бу-бу-бу» на Радіо «Накипіло»!
Запрошуємо послухати наш подкаст із чудесною Марічкою, яка є засновницею та учасницею проєкту Daughters of Donbas та ексучасницею гурту «Сонцекльош», ансамблю «Божичі» й Balaklava Blues.
Поговорили про всі музичні проєкти Марічки, про війну та волонтерство, про виступи в Україні й за кордоном, про важливість її нинішнього проєкту Daughters of Donbas, що виконує не тільки творчу, але ще й правозахисну діяльність, бо кожну пісню і перформанс створюють на основі реальних свідчень постраждалих, а до самого проєкту залучають українських дітей, яким удалося повернутись із депортації.
Усім приємного бу-бу-бу!
Фото: соціальні мережі Daughters of Donbas