play_arrow

Етери

А що глядач? Відповіді

micКирило Лукаш today19.12.2023 89

Тло
  • cover play_arrow

    А що глядач? Відповіді Кирило Лукаш


Місяць тому Радіо «Накипіло» разом зі знаними театрознавицями Яною Партолою та Іриною Чужиновою запустило опитування для мешканців і мешканок Харкова про ситуацію, що склалася навколо театрів міста.

Нагадаємо, що державні театри Харкова й досі не мають права грати вистави на своїх сценах, а наприкінці жовтня представники обласної військової адміністрації вийшли з ініціятивою щодо створення єдиної «e-афіші» та гри вистав онлайн. Усе це стало предметом жвавого обговорення як у театральному середовищі, так і серед звичайних мешканців Харкова.

Про результати опитування (а в ньому взяло участь понад 550 осіб) говорили в черговому епізоді «Накипіло вдень» з театрознавицею, кандидаткою мистецтвознавства й деканкою театрального факультету Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського Яною Партолою.

Коротким висновком опитування може слугувати коментар одного з респондентів: «Театри повинні працювати на живого глядача, так само як ГЕС — на воді».

Про докладні результати опитування слухайте в записі подкасту. Повний звітний матеріял із результатами опитування ми опублікуємо в окремій аналітичній статті на сайті Радіо «Накипіло».


Етери

0%