![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Артем Войцеховський Олександр Сердюк
Вас вітає липневе «Музичне бубубу», яке чекало ще із зими, але настоялося і може бути подано вам охолодженим до столу. Просимо любити та слухати Артема Войцеховського з гурту «Зарисовка» й багатьох інших музичних проєктів. Хоч Артем каже, що змінилося чимало відтоді й краще записати новий альбом, але людям цікаво буде зануритися в історії з минулого в майбутнє. Як ухвалили рішення повернути «Зарисовку», про життя в Харкові під час війни й багато іншого. Усім приємного «бубубу»!
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.