play_arrow

Етери

Артем Вусик. Повернення

micКирило Лукаш today21.08.2023 182

Тло
  • cover play_arrow

    Артем Вусик. Повернення Кирило Лукаш


На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну харківський режисер Артем Вусик був вимушений поїхати з Харкова. Зрештою Артем опинився у Львові, де з командою однодумців створив театр «Ватра».
Головною темою новоствореного мистецького об’єднання стала російсько-українська війна. За рік інтенсивної роботи театр поставив сім вистав, а саме: «Перший день війни» (березень, 2023), «Вона Війна» (липень, 2022, у співпраці з театром «Публіцист», режисер — Костянтин Васюков), «Херсон Незламний» (липень, 2022, режисер Артем Вусик), «Як я познайомився з війною і майже вбив путіна» (вересень, 2022, режисер — Артем Вусик, реалізовано на сцені Театру ім. Лесі Українки), «Леся і Андрій зустрічаються у Львові» (жовтень, 2022, режисер — Артем Вусик), «Лютий» (жовтень, 2022, режисерка — Ніна Хижна) і «Всередині моєї кімнати» (лютий, 2023, режисер — Артем Вусик)…
І навіть після такої інтенсивної роботи у Львові Артем вирішив повернувся додому — до Харкова. Про перезапуск театру «Нафта», про нову виставу «Щур», про нові форми комунікації харківських театрів і важливість театру під час війни говорили в новому випуску «Накипіло вдень».


Етери

0%