play_arrow

Етери

Берлінале 2024. Український вплив

micКирило Лукаш today21.02.2024 26

Тло
  • cover play_arrow

    Берлінале 2024. Український вплив Кирило Лукаш


Цьогорічне Берлінале має український вплив хоча б тому, що членкинею журі цієї події світового масштабу є українська письменниця Оксана Забужко. Утім, не тільки тому.

Про Берлінале 2024 говорили в денному прямому етері на Радіо «Накипіло» з харківською режисеркою та культурною менеджеркою Оксаною Сигаревою, яка нині перебуває в Берліні та є учасницею фестивалю.

Пані Оксана поділилася своїми враженнями від церемонії відкриття, червоних доріжок, зірок світового кінематографу, а також розповіла про те, як це «свято життя» дисонує з її внутрішнім станом. Утім, наша «спеціяльна кореспондентка» наголосила, що підтримка України на Берлінале відчувається. Зокрема, кінозірки прикрашають себе синьо-жовтими стрічками, і навіть самого берлінського ведмедя, що є символом фестивалю, цього року оздоблено національними кольорами України.

А ще — Оксана Сигарева розповіла про професійну корпоративну підтримку українського кінематографу, яку здійснюють на фестивалі через спеціяльні платформи й панельні дискусії, де кінематографісти з Європи й України шукають шляхи до копродукції в кіно.


Етери

0%