play_arrow

Етери

Безпека — чи не основне під час вибору житла

micВолодимир Носков today26.07.2023 24

Тло
  • cover play_arrow

    Безпека — чи не основне під час вибору житла Володимир Носков


До великої війни в Харкові основними орендаторами були студенти, айтівці та іноземці. І представники всіх цих трьох категорій клієнтів ще в перші дні повномасштабного вторгнення роз’їхалися деінде. Поки тривали активні обстріли міста до літа того року, ринок нерухомості був майже на дні. Тепер, за аналізом аналітиків, він повільно відновлюється. За словами засновниці компанії «Харківська агенція нерухомості» Світлани Якимової, нині головними пошуковцями квартир на оренду є люди із прифронтових громад, що виїжджають звідти через постійні обстріли. 
«Основними нашими клієнтами сьогодні є люди з Вовчанського й Куп’янського напрямків», — розповіла пані Світлана. 
Вона зазначила, що наразі більшість клієнтів не бажає селитися на Салтівці, у П’ятихатках і на проспекті Перемоги, що на Олексіївці. Це місця, які торік під час активних атак ворога найбільше прострілювали артилерія та авіація. 
Ще одна тенденція воєнного часу: люди цікавляться під час вибору житла, чи є в будинку захисне укриття або паркінг, у якому можна буде сховатися від потенційних обстрілів. Вони більше схильні мати квартиру на нижніх поверхах. А що ж до придбання приватних будинків, то обирають населені пункти в передмісті Харкова. Це теж зумовлено безпековими пріоритетами: щоб мати можливість швидко виїхати з міста, по якому ворог може завдавати ударів. 
Слухайте в подкасті «Накипіло вранці» розповідь Світлани Якимової про ціни на оренду житла й продаж квартир і будинків. 


Етери

0%