play_arrow

Етери

Біг півмаратон у пожежній снарязі, щоб ушанувати загиблих побратимів

micВолодимир Носков today16.04.2024 16

Тло
  • cover play_arrow

    Біг півмаратон у пожежній снарязі, щоб ушанувати загиблих побратимів Володимир Носков


Полтавський рятувальник під час Київського півмаратону Незламності присвятив свій забіг загиблим колегам із Харкова. Про це повідомили в пресцентрі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Вогнеборець Андрій Гречаний під час масштабного благодійного забігу «Київський півмаратон Незламності» вшанував пам’ять трьох колег, які загинули внаслідок російського обстрілу багатоквартирного будинку четвертого квітня. Він подолав 21 км у спорядженні вогнеборця і з портретами трьох харківських надзвичайників: Владислава Логінова, Сергія Байдалінова й Володимира Матюшенка.

Змагання, що відбулися у столиці 14 квітня, зібрали понад тисячу любителів бігу з різних міст України та світу. Організатори мали на меті підтримати українських бойових медиків і зібрати гроші для медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри».

Нагадаємо, у ніч на четверте квітня війська російської федерації завдали масованого удару дронами по Харкову. Під час гасіння пожежі в багатоквартирному будинку в Новобаварському районі агресор улаштував повторну атаку «Шахедами». Загинуло четверо людей, троє з них — члени команди рятувальників ДСНС. Як розповів раніше речник Головного управління ДСНС у Харківській області Євген Василенко, померло троє водіїв: двоє — на місці, один — у машині.

Тієї ночі під час порятунку харків’ян загинули 52-річний Владислав Логінов, 32-річний Сергій Байдалінов і 41-річний Володимир Матюшенко.

У подкасті «Накипіло вдень» рятувальник Полтавського гарнізону ДСНС Андрій Гречаний розказав, як замислив присвяту побратимам, а також як виїжджає на розбір завалів після ворожих влучань у критичні об’єкти й житлові будинки. Він пообіцяв передати харківським колегам фото та другу медаль із півмаратону.


Етери

0%