play_arrow

Етери

Харків’янин — блогерові Ярмошевичу: «Слухаю російське — ракета в мій дім через це не прилетить»

micВолодимир Носков today13.07.2023 95

Тло
  • cover play_arrow

    Харків’янин — блогерові Ярмошевичу: «Слухаю російське — ракета в мій дім через це не прилетить» Володимир Носков


Блогер Андрій Ярмошевич днями поспілкувався з однолітками Харкова про їхні музичні плейлісти. Судячи із записаного ним відео, чимало серед молоді під час великої війни відмовилися слухати співаків і гурти, що представляють ворожу країну. Водночас блогерові на вулицях Харкова траплялися хлопці, яким усе одно, що виконавці з рф своїми податками фінансують російську армію.
«Так, я знаю, що ці гурти підтримують російську армію, але все одно слухаю. Ракета від цього в мій дім не прилетить», — це одна з відповідей, які блогер почув на вулицях Харкова.
У своїх відповідях деякі харків’яни не приховували, що знають про те, що російські гурти зі своїх податків відраховують гроші на російську агресію.
Водночас є харків’яни, які засуджують тих, хто й далі підтримує російську культуру й музику.
У ранковому етері Радіо «Накипіло» Андрій розповів, що спеціально приїхав із волинського міста Володимир до Харкова, Одеси та Дніпра. Він хотів особисто дослідити, що сьогодні слухає молодь на Сході й Півдні, і зрозуміти, чому хлопці й дівчата не переходять на слухання українських гуртів за допомогою різних саундплатформ.
У подкасті «Накипіло вранці» 19-річний блогер Андрій Ярмошевич ділиться висновками про почуте на вулицях Харкова і Дніпра, а також розказує, які композиції зараз у його плейлісті.
Якщо ви постійно слухатимете Радіо «Накипіло», то у ваших плейлістах гарантовано буде якісна музика незалежних українських співаків і гуртів.


Етери

0%