play_arrow

Етери

«Бо це мій дім». Воєнна сповідь підлітків

micКирило Лукаш today27.10.2023 261

Тло
  • cover play_arrow

    «Бо це мій дім». Воєнна сповідь підлітків Кирило Лукаш


За день до повномасштабного вторгнення дитячий театр «Каламбур» (викладачі й діти) виїхав на фестиваль до Фінляндії, і всі жахіття великої війни колектив застав у дорозі.

Урешті-решт театр залишився у Фінляндії, де давав вистави, створював нові постановки та своїми виступами збирав гроші на допомогу харківським волонтерським організаціям, які зі свого боку допомагали війську та цивільному населенню Харкова й Харківщини.

Так у Фінляндії виникала вистава «Бо це мій дім», яку нині грають одразу у двох країнах: одна частина колективу досі перебуває у Фінляндії, друга — повернулася додому, до Харкова. «Бо це мій дім» — вистава-сповідь підлітків, їхні думки та бачення війни, почуття дітей, що поїхали, і тих, хто залишився в Україні.

Тексти писали самі підлітки. «Каламбур» випустив виставу в лютому 2023 року у Фінляндії. Тепер у межах відкритих репетицій її може побачити й харківський глядач.

Про виставу та воєнну історію дитячого театру «Каламбур» говорили в денному етері Радіо «Накипіло» з керівницею колективу Світланою Гончаровою.


Етери

0%