play_arrow

Етери

Чому укриття відчинено не для всіх харків’ян?

micВолодимир Носков today14.06.2023 71

Тло
  • cover play_arrow

    Чому укриття відчинено не для всіх харків’ян? Володимир Носков


Одразу після трагедії біля київської поліклініки, де було зачинено двері до сховища, харківський міський голова Ігор Терехов заявив, що для містян повинні бути відчиненими всі укриття. До них входять адаптовані підвали в житлових будинках, сховища у школах і на підприємствах, 30 станцій метрополітену, підземні паркінги й переходи, 14 безпечних зупинок, що розташовані в різних куточках міста. Але водночас користувачам інфраструктури цивільного захисту треба наперед знати, що не в усіх поліклініках і на території приватного або великого промислового підприємства готові забезпечити безперешкодний цілодобовий доступ до сховища стороннім харків’янам.

На цьому в ранковому етері наголосив фахівець із розвитку місцевого самоврядування, що спеціалізується на питаннях цивільного захисту населення, керівник регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Донецькій області Максим Ткач. За його словами, має бути комунікація влади із власниками приміщень — як приватних, так і комунальних. Люди повинні знати наперед, куди в разі повітряної тривоги бігти.

У подкасті «Накипіло вранці» ви почуєте результати інспекції захисних споруд у Харківській області, яку впродовж півтора тижня проводили представники Нацполіції, ДСНС та місцевої влади.


Етери

0%