![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Cтаніслав Бронішевський Олександр Сердюк
Вас вітає «Музичне бубубу»!
Час спеціального випуску, який присвячено учасникам гурту «Жадан і собаки», настав. Сьогодні говоримо зі Станіславом Бронішевським (звукорежисером, а інколи то барабанщиком, то гітаристом, то клавішником, то водієм гурту). Він має старшого брата Віталія Бронішевського й неймовірний талант звукорежисури, що можна почути на концертах «Собак».
Приємного «бубубу»!