![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
«Централь». Відновлення після 24 лютого Наталка Маринчак
Говорили з Ольгою Шевченко, власницею «Централі» — кав’ярні, що торік постраждала від ракетного обстрілу ОВА, а тепер відновлює свою діяльність. Як це — відбудовуватися фактично з нуля? І чим порадує кав’ярня вже наступного тижня? Про важливість повернення бізнесу й про легендарне гарбузове лате, про волонтерство та плани, а також про те, які насправді чуйні мешканці цього прекрасного міста Харкова.