play_arrow

Етери

Цивільним треба виїхати з Липецької громади, поки це можуть зробити безпечно поліціянти, — Слабченко

micВолодимир Носков today22.05.2024 23

Тло
  • cover play_arrow

    Цивільним треба виїхати з Липецької громади, поки це можуть зробити безпечно поліціянти, — Слабченко Володимир Носков


У Липецькій сільській громаді, що в Харківському районі області, і далі евакуюють людей до безпечніших населених пунктів Харківщини. Найбільше від обстрілів ворога потерпає село Липці, тому це впливає на рішення місцевих жителів подавати заявку на евакуацію. Про це у програмі «Накипіло вранці» розповів начальник Липецької сільської військової адміністрації Олексій Слабченко.

«Учора евакуювали 11 людей. Є заявки на евакуацію і сьогодні, — поділився очільник громади. Про тих місцевих, які й далі вперто відмовляються від виїзду, пан Слабченко сказав, що вони залишаються, бо вірять: Збройні сили зможуть відстояти населені пункти. — Однак цивільним треба виїхати, поки це можуть зробити безпечно працівники поліції».

У ранковому етері начальник Липецької СВА розповів, що станом на сьогодні влада не може допомогти людям, які хотіли б виїхати з таких сіл: Стрілечої, Красного, Мороховця, Пильної, Борисівки, Олійникового, Глибокого та Лук’янців. «Це населені пункти, захоплені росіянами. Там залишилося 152 людини. З усіх інших евакуація триває», — зазначив пан Слабченко.

Він сказав, що в ті села, куди можна під’їхати, привозять хліб і воду. Також місцева влада постійно комунікує з людьми про важливість виїзду на деякий час, щоб українським військам було легше чинити опір ворогові.


Етери

0%