play_arrow

Етери

Діти просять у Миколая дрова, шифер і гаджети

micВолодимир Носков today27.11.2023 50

Тло
  • cover play_arrow

    Діти просять у Миколая дрова, шифер і гаджети Володимир Носков


Дрова, шифер, павербанки й ліхтарі, ну й, звісно ж, іграшки. «Олені святого Миколая» вирушили передріздвяним маршрутом, щоб виконати мрії хлопчиків і дівчаток із прифронтових громад Харківщини й маленьких маріупольців, які нині мешкають у Запоріжжі. Діти з розбитих ворогом сіл Харківської області просять будівельні матеріали, дрова для опалення хат, електронакопичувачі, гаджети для онлайн-навчання в школах. А головне, як порівняти з минулими роками, у листах до святого Миколая почастішали прохання про мир і перемогу. Як сказала співзасновниця благодійної ініціативи «Олені святого Миколая», волонтерка Євгенія Левінштейн, листи вже зібрано. Тепер кожен може зазирнути до електронної бази дитячих мрій, вибрати бажання дитини й виконати його.

Як розповіла вона в етері Радіо «Накипіло», коли люди в соціальних мережах побачили прохання від дитини про дрова, вони створили «банку» й назбирали гроші на пілети. Тепер родина із села в Ізюмській громаді буде з теплом. А ще волонтери, виконуючи бажання дітей, придбали військовослужбовцям два дрони, які «Олені святого Миколая» передадуть на фронт.

Євгенія Левінштейн дала пояснення тим, хто хоче долучитися до благодійного дива: після того як у базі подарунків ви вибрали лист дитини, треба підписати зібрану посилку, у якій для дитини їде ваш сюрприз. Так ви допоможете організаторам благодійної акції «Олені святого Миколая» зробити подарунки майже двом тисячам соціально вразливим дітям, які так сильно потерпіли через російсько-українську війну.

«Олені святого Миколая» — це щорічна благодійна акція від 2016 року. У межах проєкту діти від шести до дванадцяти років отримують подарунки на День святого Миколая від благодійників із великих і маленьких компаній та простих небайдужих українців і українок. Як кожен із нас може долучитися до створення різдвяного дива — слухайте в подкасті «Накипіло вранці». Його гостею стала співзасновниця благодійної ініціативи «Олені святого Миколая» — волонтерка Євгенія Левінштейн.


Етери

0%