play_arrow

Музичне бубубу

Дмитро Войналович

micОлександр Сердюк today03.04.2023 335

Тло
  • cover play_arrow

    Дмитро Войналович Олександр Сердюк


Хто, як не гурт «Квіткіс», має відкривати квітневий сезон передач. Знайомтесь і шануйте вокаліста, автора пісень і фронтмена гурту — Дмитра Войналовича.

Маленькими, але впевненими кроками київські нано-денс-панки вриваються в український музичний простір. Вангуємо, що через рік (максимум більше) вони будуть героями підлітків та айтівців. Їхні музика та тексти швидко знаходять у ваших головах місцину й залишаються там надовго. Нещодавно в них вийшла чудова колаба з Ярославою Дюною (познайомились Яся та хлопці у Дрогобичі, де «Квіткіс» розігрівали легендарних «Гадюкіних», організатором дійства був Олександр Сердюк) у вигляді кліпу на пісню «Танців не буде».

Шукайте в ютубах.

Більше — у подкасті, де про історію гурту і свою розкаже Дмитро.

Усім приємного «бубубу»!

 

Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.


Музичне бубубу

0%