play_arrow

Етери

До чого готуватися майбутнім учасникам НМТ

micВолодимир Носков today07.03.2024 13

Тло
  • cover play_arrow

    До чого готуватися майбутнім учасникам НМТ Володимир Носков


За тиждень розпочнеться реєстрація на основну сесію національного мультипредметного тестування — 2024. Цей комплексний тест на час повномасштабної війни замінив зовнішнє незалежне оцінювання.

У департаменті освіти й науки ХОВА розраховують, що участь у НМТ візьмуть майже 17 тисяч абітурієнтів. А це — випускники закладів загальної середньої освіти попередніх років, а також абітурієнти, які завершують здобуття загальної середньої освіти у школах, профтехах або закладах фахової передвищої освіти. Освітяни радіють, адже це більше учасників, ніж попереднього року. Цю тенденцію фахівці пов’язують із поверненням одинадцятикласників до Харкова та своїх громад — туди, де жити стало безпечніше.

Цього разу доведеться складати тести з трьох обов’язкових предметів та одного додаткового, тобто на вибір. До математики й української мови цьогоріч додалася обов’язкова до складання історія України.

Через те, що предметів побільшало, абітурієнтам доведеться провести в екзаменаційних центрах понад чотири години. Вони матимуть по 60 хвилин на кожен із предметів. Екзамен поділять на два блоки по два предмети в кожному, а між ними буде невелика 20-хвилинна перерва.

До чого вже нині варто готуватися майбутнім учасникам НМТ — дізналися від директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка.


Етери

0%