play_arrow

Етери

До кінця року в Харкові запрацюють інспектори паркування

micВолодимир Носков today13.09.2023 115

Тло
  • cover play_arrow

    До кінця року в Харкові запрацюють інспектори паркування Володимир Носков


У Харкові після тривалої перерви готуються відновити роботу міської інспекції з паркування. Під час останньої сесії міської ради, що відбулася 6 вересня, харківські депутати ухвалили рішення про відновлення нічних платних паркувальних майданчиків. Відомо, що за автівками пильнуватимуть охоронці. Крім того, планують відновити роботу закритих раніше майданчиків. А тим часом улітку стало відомо, що депутатський корпус ухвалив рішення, що за наведення ладу з паркуванням у місті відповідатиме департамент будівництва та шляхового господарства. Досі цим займалося управління транспорту та пасажирських перевезень, що входить до складу міського департаменту інфраструктури.

Як говорять у мерії, наразі триває підготовка до запуску роботи на вулицях мегаполісу команди інспекторів із паркування. Принагідно варто згадати, що вперше на вулицях Харкова інспектори з планшетами з’явились у лютому 2019 року. Контролери, делеговані міською владою, фіксували паркування машин у непризначених для цього місцях, притягували до адміністративної відповідальності за неправильне паркування і стоянку, контролювали роботу майданчиків для платного паркування. Інспектор вкладає повідомлення про складання постанови щодо адмінпорушення під двірник (на лобове скло), а саму постанову згодом надсилають власникові машини.

Коли ж запрацює інспекція паркування в Харкові і що для цього потрібно — у подкасті «Накипіло вранці» розповів директор департаменту будівництва та шляхового господарства Дмитро Липовий. А від начальника відділу ДТП та упровадження систем автоматичної фіксації порушень ПДР Управління патрульної поліції в Харківській області, підполковника Романа Скицького почули, як із поверненням на автошляхи Харкова інтенсивного руху машин змінюється безпекова ситуація.


Етери

0%