play_arrow

Етери

Доброволець — це бути там, де найважче

micКирило Лукаш today27.06.2023 279

Тло
  • cover play_arrow

    Доброволець — це бути там, де найважче Кирило Лукаш


Він завжди там, де найтяжче. Ярослав Соломко, актор харківського театру P.S., від перших днів повномасштабного вторгнення активно волонтерить. Пізніше він долучився до добровольчого батальйону, що нині трансформується в одну із бригад «Гвардії наступу».
Говорили про Херсонщину, адже в перші дні після терористичного акту на Каховській ГЕС Ярослав одразу вирушив на Південь України для допомоги в подоланні наслідків воєнного злочину росії.
Також згадали одну історію, яка виявляє героїзм волонтерів і всього нашого спротиву російській агресії. Від перших днів повномасштабної війни Ярослав активно займався евакуацією людей із найбільш небезпечних територій. Одного разу, під час доправлення гуманітарного вантажу до «сірої зони», поруч із волонтерським екіпажем розірвалася міна… Що було далі — слухайте в подкасті.
А ще Ярослав Соломко поділився тим, чому він не може нині повернутися до театральної справи.

Просимо підтримати збір-розіграш в інстаграмі для 77-ї та 110-ї бригад, що перебувають на Бахмутському й Авдіївському напрямках. За донат Ярослав Соломко має для цивільних курс із зупинки кровотечі й базового забезпечення життя. Подробиці за посиланням: https://www.instagram.com/solom__ko/


Етери

0%