play_arrow

Етери

Dog Help Kharkiv UA рятує собак із передової

micКирило Лукаш today09.01.2024 338

Тло
  • cover play_arrow

    Dog Help Kharkiv UA рятує собак із передової Кирило Лукаш


Dog Help Kharkiv UA — це волонтерська організація міста Харкова, яка допомагає рятувати тварин із перших днів повномасштабного вторгнення. Нині волонтери займаються евакуацією собак із прифронтових і деокупованих територій Харківщини й Херсонщини. Зокрема, організація рятує, лікує та знаходить нові сім’ї для так званих складних тварин.

Гостями чергового денного прямого етеру на Радіо «Накипіло» стали Світлана Бачуріна й Павло Храмцов — засновники Dog Help Kharkiv UA.
Як це — побудувати в Харкові один із найкращих притулків для собак у країні під час повномасштабної війни? Роздати сотні тонн кормів для власників хатніх тварин у воєнному Харкові? Забрати пса, який був із військовослужбовцями на передовій, і знайти для нього новий дім? Вилікувати собаку, шанси на виживання якого були примарними? Перетворити грізного й агресивного алабая на милого хатнього улюбленця? Для Світлани й Павла, здається, немає нічого неможливого.

А ще якими прекрасними людьми треба бути та якою важливою справою потрібно займатися, щоб норвезький мільйонер кинув усе у своїй країні, переїхав до України й став волонтером і головним партнером української ініціятиви з порятунку тварин?

Головною потребою сьогодні Світлана й Павло називають висвітлення їхньої діяльності для ще ефективнішого пошуку нових домівок і родин для тварин. Тому ось сторінка організації у фейсбуці. Ви знаєте, що потрібно робити.


Етери

0%