play_arrow

Етери

Домедична допомога рятує

micКирило Лукаш today13.05.2024 88

Тло
  • cover play_arrow

    Домедична допомога рятує Кирило Лукаш


Гостем другої частини прямого денного етеру став інструктор Центру тактичної медицини «Схід» Сергій Дручек («Шаман»).

Тема підготовки цивільного населення до екстремальних ситуацій і вміння надати собі чи іншому домедичну допомогу знову актуалізувалася через загострення воєнної ситуації на півночі Харківщини. Сергій Дручек наполіг, що сьогодні це дуже важливі навички, які повинен мати кожен. Він закликав харківців і харківок обов’язково скористатися можливостями навчання й відвідувати тренінги з домедичної допомоги.

Навчання — це один із трьох основних напрямів діяльності Центру тактичної медицини «Схід». Окрім того, Сергій розповів, що нині інструктори супроводжують евакуацію цивільного населення з прикордонних районів Харківської області.

Також Сергій Дручек є командиром групи швидкого реагування (ГШР). Це мобільна бригада, яка ургентно реагує на кожен удар у Харкові й разом із поліцією, медичними службами й ДСНС однією з перших прибуває на місце події, щоб надати потрібну допомогу постраждалим.

Центр тактичної медицини «Схід» і групи швидкого реагування потребують постійної фінансової підтримки. Є банка для поточних потреб групи швидкого реагування, а саме: пального, амуніції, комплектовання, ремонту автівок, поточних витрат тощо.

Посилання на банку.

Номер картки банки: 5375 4112 1544 9229.


Етери

0%