play_arrow

Етери

Drum Space. Унікальний концерт-подорож

micКирило Лукаш today03.10.2023 77

Тло
  • cover play_arrow

    Drum Space. Унікальний концерт-подорож Кирило Лукаш


Найближчої неділі, 8 жовтня, у креативному просторі «Art Area ДК» (вул. Чернишевська, 13) відбудеться унікальна подія. «Перехрестя п’яти світів» — це концерт-подорож за участи колективу Drum Space і Романа Голоборди.

Гостями денної студії Радіо «Накипіло» стали мультиінструменталіст Ілля Філіпенко та музикантка Марія Злата Григор’єва. Недільний концерт стане музичною мандрівкою, де переплетуться мелодії та ритми тисячолітніх культур із сучасними. Звучатиме атмосферна музика, що поєднує в собі голос української тилинки та звуки космічних гендпанів, медитативні вібрації пімака й сарангі, індійські раґи та енергійні ритми етнічних барабанів: дохоли, фреймдраму й дарбуки.

Прямо під час етеру ми мали змогу послухати кілька музичних композицій із використанням цих унікальних інструментів. А ще — музиканти розповіли про історію проєкту Drum Space, про те, як на колектив вплинуло повномасштабне вторгнення, про практики, які сьогодні можуть допомагати в подоланні психологічних наслідків російсько-української війни як цивільним, так і військовим українцям.


Етери

0%