![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Директорка ліцею імені Данила Дідіка — Світлана Проценко Володимир Носков
Директорка харківського ліцею № 11 імені Данила Дідіка, Світлана Проценко, обстоює рівний доступ до освітніх послуг для усіх дітей, які мають у школах укриття і в школах яких цього не передбачено. Пані Світлана дуже хоче, щоб її учні повернулися до школи, але не вважає, що в цьому питанні можна поспішати. Сподівається, що вчителі й батьки матимуть змогу без жодного тиску керівників обирати формат навчального процесу, зважаючи на ризики й безпекову ситуацію.