![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Дистанційне спілкування з військовим. Частина 1 Наталка Маринчак
Війна ставить нам умови спілкування. Тож сьогодні говорили про дистанційне спілкування з військовослужбовцями. Гостею етеру стала Дар’я Євстаф’єва — психологиня й офіцерка групи контролю бойового стресу 125 ОБр сил ТрО ЗСУ. З нею шукали відповіді на запитання, що є важливим під час такого спілкування, на що потрібно звертати увагу, а чого казати не варто. Про все це — у «Неспішному ранку» з Наталкою Маринчак.