play_arrow

Етери

Дитина три дні була заручницею замкнутої квартири

micВолодимир Носков today06.09.2023 37

Тло
  • cover play_arrow

    Дитина три дні була заручницею замкнутої квартири Володимир Носков


У Харкові маленька дівчинка майже три дні провела в замкнутій квартирі. Її знайшли патрульні поліціянти, що приїхали на виклик про затоплення помешкання. Як розповів начальник ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Харківській області Артемій Коновалов, 2 вересня до поліції надійшло повідомлення від мешканців будинку на вулиці Холодногірська про те, що сусіди однієї з квартир затоплюють поверхи нижче та, ймовірно, що у квартирі є малолітня дитина.
Прибувши на місце події, правоохоронці почули за дверима дитячий плач. За словами сусідів, дитина перебувала без догляду дорослих понад дві доби. Тому ухвалили рішення відчинити двері квартири за допомогою співробітників ДСНС. У помешканні вони побачили дівчинку трьох років, що ридма ридала.
Тільки 4 вересня правоохоронцям удалося встановити місцеперебування та особу матері дитини. Нею виявилася 18-річна дівчина, яка винаймала вказану квартиру.
Як почувається дівчинка і з яких причин її залишили саму на такий тривалий час — про це розповідає в подкасті «Накипіло вранці» інспектор ювенальної превенції Харківського обласного управління Національної поліції Олександр Сало.
Також він розповів, як його колеги з ювенальної превенції в громадах разом із волонтерами та представниками місцевої влади умовляють батьків вивозити дітей із гарячих точок — Куп’янської та Вовчанської громад.


Етери

0%