play_arrow

Етери

ETOC — гуманітарна допомога цивільним

micКирило Лукаш today26.09.2023 117

Тло
  • cover play_arrow

    ETOC — гуманітарна допомога цивільним Кирило Лукаш


Харківські бабусі та дідусі й досі потребують допомоги волонтерських організацій. Звичайно, не всі й не так масово, як на початку повномасштабного вторгнення. Але компетентні волонтери знають, кому та як треба допомогти.
Саме на допомозі цивільним ми робили акцент під час розмови в черговому випуску «Накипіло вдень». Співрозмовником Кирила Лукаша став керівник одного з волонтерських штабів фонду ETOC Костянтин Квінт.
Чому деякі волонтери відмовляються від допомоги цивільним, а дехто й далі працює в цьому напрямі? Як підтримка цивільних допомагає військовослужбовцям? Що таке бутиковий принцип роботи у волонтерській діяльності? Як допомогти тим, хто допомагає?

Фонд ETOC («Європейські традиції доброчинності») — це некомерційна організація, що працює від 2015 року та має три основні напрями діяльності:
1. Швидке реагування на події в Україні, які потребують негайного розв’язання, як-от допомога деокупованим регіонам України, допомога медикам із доставленням потрібних термінових медикаментів та іншого.
2. Підтримка людей похилого віку, дітей, людей з обмеженою працездатністю, тварин у зонах бойових дій.
3. Проєктна діяльність — розроблення проєктів, які в більш довгостроковій перспективі допоможуть Україні.
Підтримати фонд.
Звернутися по допомогу можна за телефонами: +38 099 709 8430; +38 063 157 0124.


Етери

0%