play_arrow

Етери

Евро-2024. Шанси українців

micКирило Лукаш today18.10.2023 99

Тло
  • cover play_arrow

    Евро-2024. Шанси українців Кирило Лукаш


Національна збірна України з футболу успішно провела черговий ігровий цикл у межах відбору на Евро-2024. «Синьо-жовті» на вихідних обіграли збірну Північної Македонії (2:0), а у вівторок святкували перемогу над Мальтою (3:1). Ці вікторії дали українцям змогу вийти на друге місце в турнірній таблиці. У своєму активі підопічні Сергія Реброва мають 13 очок. У збірної Італії, що перебуває на третій сходинці турнірної таблиці, але має гру в запасі, — 10 очок. Лідерка групи — національна команда Англії — маючи 16 очок, уже гарантувала собі вихід до фінального турніру прийдешнього Евро.

У чинному відбірковому турнірі українській національній збірній залишилося провести тільки один матч — проти збірної Італії 20 листопада.

Ведучий денного етеру Кирило Лукаш і спортивний оглядач Артем Войцеховський аналізували гру команди Реброва в останніх матчах, прогнозували перебіг подій у листопадовому матчі проти «Скуадри Адзури» та розмірковували над шансами «козаків» пробитися у фінальний турнір чемпіонату Европи з футболу, що відбудеться в Німеччині 2024 року.


Етери

0%