play_arrow

Етери

Фейк: скасування плати за доставку газу для житла

micВолодимир Носков today25.10.2023 658

Тло
  • cover play_arrow

    Фейк: скасування плати за доставку газу для житла Володимир Носков


Соціальними мережами поширюється інформація про те, що один із судів України скасував плату за транспортування газу, а отже, за таку послугу платити не потрібно. Це неправда, якою наразі також користуються шахраї для збору персональних даних, зокрема — на Харківщині.

У пресслужбі Нафтогазу клієнтів просять бути пильними й пам’ятати, що в регіональних філіях не збирають через інтернет жодної персональної інформації клієнтів. Як розповіла речниця харківської філії «Газмереж» Ольга Клименко, повернення грошей стосується суто споживачів, які мають переплату в минулого оператора (Харківгазу) і приймається тільки в центрах обслуговування клієнтів.

У подкасті «Накипіло вранці» разом із начальницею пресцентру харківської філії «Газорозподільних мереж України» Ольгою Клименко розібрали брехливу інформацію та нагадали, як проводиться оплата за доставку газу в помешкання людей. Окрім того, пані Ольга розказала, як інженери компанії працюють на звільнених територіях Харківщини, щоб у селах у будинках знову з’явився газ.


Етери

0%