play_arrow

Етери

Фотографують, як обіймаються з коровами й речі, яких бракує батькам

micВолодимир Носков today15.04.2024 66

Тло
  • cover play_arrow

    Фотографують, як обіймаються з коровами й речі, яких бракує батькам Володимир Носков


Портрети батьків чи друзів, світлини квітів, хатніх тварин, будинків і подвір’їв, розбомблених унаслідок бойових дій, а також залишків снарядів і ракет — усе це фотографії хлопчиків і дівчаток, що беруть участь у проєкті Behind Blue Eyes. У межах цієї волонтерської ініціативи діти з деокупованих громад мають змогу знімати на разові плівкові камери все, що вони захочуть, без утручань дорослих і заборон. За словами організаторів, проєкт дає дітям висловитися та показує, як вони насправді бачать світ, у якому останні два роки великої війни багато горя та руйнувань.

Однак організатори благодійного проєкту Behind Blue Eyes переконані: попри все діти мають мріяти. І команда воліє показувати їм, що творчість — це потужний інструмент перетворення фантазій на реальність. А ще це не просто дитяче фотографування, але й багато спілкування, ігор, запис подкасту і, нарешті, можливість здійснити мрію. Усі, хто стає фотографом проєкту Behind Blue Eyes, за допомогою наставників — Дмитра, Артема й Наталі — можуть написати, чого їм бракує, що вони давно хочуть мати. Далі команда в соцмережах Behind Blue Eyes збирає гроші на втілення побажань хлопчиків і дівчаток та купує їм подарунки. Остання творча зустріч відбувалась із дітьми селища Савинці — це в Ізюмському районі Харківщини.

Про фотозахоплення та мрії 8–12-річних хлопчиків і дівчаток, що беруть участь у благодійному проєкті Behind Blue Eyes, ми говорили в подкасті «Накипіло вранці» зі співзасновником проєкту Артемом Скороходьком і мисткинею та проєктною менеджеркою Наталею Сосницькою.

Історії дітей слухайте в подкасті The Blue Eyed Podcast.

Задонатити мрійникам можна тут.

Мріяти не те що можна, але й навіть корисно. А якщо долучитися до здійснення дитячих мрій, то це подвійний бонус щастя!


Етери

0%