play_arrow

Психотерапевтична п'ятихвилинка

Гаджети та діти

micНаталія Завгородня today17.03.2023 156

Тло
  • cover play_arrow

    Гаджети та діти Наталія Завгородня


Залежність дітей від телефону викликає занепокоєння батьків і педагогів усього світу. Спеціалісти у галузі фізичного та ментального здоров’я б’ють на сполох. Залежність може призвести до проблем із зором, надмірної ваги, порушення сну, спричинити розвиток тривожних і депресивних станів. До того ж дитина, особливо підліток, може стати жертвою шахраїв, опинитися у пастці кібербулінгу чи потрапити в сумнівну компанію. 

Що робити, коли ви помітили залежність від гаджетів у вашої дитини ? Як допомогти їй вийти з цього стану та при цьому зберегти довіру та порозуміння?

Ілюстрація: Віктор Пічугін

Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.
Психотерапевтична п'ятихвилинка

0%