play_arrow

Етери

Гідність і свобода — головні цінності українців

micКирило Лукаш today21.11.2023 105

Тло
  • cover play_arrow

    Гідність і свобода — головні цінності українців Кирило Лукаш


Двадцять першого листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи — державне свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (почалася 22 листопада 2004 року) та Революції гідності (виросла з акції студентів і громадських активістів від 21 листопада 2013 року). Цей день — наступник свята Дня Свободи, що відзначали 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005–2011 роках, поки президент-утікач Віктор Янукович не скасував його указом. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада святкують День Гідності та Свободи.

До десятої річниці початку Революції гідності під час денного етеру Радіо «Накипіло» наш ведучий Кирило Лукаш згадав хронологію протестних подій кінця 2013-го — початку 2014 року, учасником яких він був безпосередньо в Києві. Він поділився особистими враженнями й спогадами, а також розмірковував над тим, чому гідність і свобода є головними цінностями українців.

Наприкінці прямого етеру до розмови долучився громадський активіст і журналіст Володимир Чистилін, який також поділився найяскравішими спогадами про Революцію гідності.


Етери

0%