![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-26-14.27.31-370x480.jpeg)
Денис Євдокименко Євген Удовиченко
Денис — колишній співробітник патрульної поліції. З перших днів повномасштабного вторгнення він був у лавах територіальної оборони Харкова. На власні очі бачив, як ракета влучила в будівлю обласної адміністрації на площі Свободи — дивом лишився цілий, адже відійшов за кавою.
Нині головне завдання Дениса — допомагати підрозділу, в якому служить його батько. Наприклад, прямо зараз він збирає на 20 рацій. На що пішли попередні пожертви, як складаються у волонтерів відносини з міською владою, як цілий скейтпарк розібрали та відправили на передову, щоб облаштувати бліндажі, — слухайте в інтерв’ю.
Збір на рації: send.monobank.ua/jar/XRvFzhb2P