play_arrow

Етери

Голоси свідків трагедії Маріуполя

micВолодимир Носков today14.06.2023 99

Тло
  • cover play_arrow

    Голоси свідків трагедії Маріуполя Володимир Носков


Харківська правозахисна група презентувала нову книжку «Голоси війни». Це — 24 діалоги з людьми різних професій, віку й поглядів, що опинилися на межі життя і смерті, про перші дні й місяці захоплення російським ворогом Маріуполя. Вони перебували в різних обставинах, у різних частинах міста й розповіли свою особисту історію виживання під час постійних бомбардувань, а також ризикованих спроб виїхати звідти на територію вільної України.

Про книжку в ранковому етері Радіо «Накипіло» розповіли медіадиректор ХПГ, упорядник цього видання Денис Волоха й героїня документальної збірки свідчень і співавторка Ольга Шевченко.

Ось уже рік юристи, правозахисники й журналісти Харківської правозахисної групи, які є серед засновників ініціативи «Трибунал для путіна», записують інтерв’ю із жертвами злочинів російської армії, фільмують на звільнених територіях наслідки російської окупації, консультують потерпілих від насилля і катувань нелюдами. «Голоси війни» є першим практичним результатом роботи документаторів ХПГ.

Публічна презентація книжки «Голоси війни» відбудеться у четвер, 15 червня, о 17:00 у залі пресцентру Медіагрупи «Накипіло». Якщо ви бажаєте послухати авторів видання і першими погортати сторінки документальної книжки — заповніть коротку реєстраційну форму на сайті ХПГ.


Етери

0%