play_arrow

Етери

«Харків без Лободи»: юна харків’янка поставила на місце співачку

micВолодимир Носков today26.06.2023 106

Тло
  • cover play_arrow

    «Харків без Лободи»: юна харків’янка поставила на місце співачку Володимир Носков


Під час вуличного виступу в Харкові співачка Світлана Лобода неадекватно зреагувала на плакат, на якому писало «Харків без Лободи». Вона образила харків’янку, яка його тримала. Артистка запитала: «Хто тобі дав гроші?» й почала гладити дівчину по голові, порушуючи її особисті кордони.
Попри це 16-річна Дарина Вдовенко й далі стояла на сцені до кінця виступу. Дівчина пояснила, що вийшла на протест, оскільки Лобода після 2014 року активно виступала в росії, заробляла там гроші й спонсорувала армію окупантів. Її позицію публічно підтримали харківські активісти. Після хвилі гейту в мережі Лобода поспішила виправдатися за свій вчинок, заявивши, що пишається позицією дівчини.
В етері «Накипіло вранці» Дарина розповіла про мету свого протесту. Також співачка й харків’янка Марія Бурмака в етері прокоментувала ситуацію з Лободою, зазначивши, що тій, перш ніж виступати в Харкові, варто було б добре подумати. Марія підтримала дівчину й наголосила, що за її чітку позицію заплачено кров’ю. Деталі дізнайтеся у подкасті.


Етери

0%