![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Харків — це глибока рана! Кирило Лукаш
Слова щирої солідарності з мешканцями й мешканками Харкова звучали в денному прямому етері від Володимира Петріва, художнього керівника Рівненського академічного музично-драматичного театру.
Це була виїзна студія Кирила Лукаша з міста на Заході України, у якій пан Володимир поділився своїми переживаннями, пов’язаними з Харковом. Ми говорили про важливість культурних змістів під час повномасштабної війни росії та України. Пан Володимир поділився досвідом, як переживали початок великої війни в Рівному, зокрема й в очолюваному ним театрі. Також Володимир Петрів розповів щемливі історії про підтримку українців поляками та про зв’язки зі Сходом України.