play_arrow

Харків від Холодної Гори до центру

micАліка Піхтерева today18.02.2023 672

Тло
  • cover play_arrow

    Харків від Холодної Гори до центру Аліка Піхтерева


Війна триває і триває життя. Через рік дев’ятирічної війни, що продовжується століття словами «війна» і «життя» в одному реченні вже нікого не здивуєш. Адже всі ми знаємо, як це: жити попри все, всупереч, жити за декількох.

Харків робить перерви на життя, ніби офісний робітник переривається на каво-брейк. Щоразу затовкує в легені повітря по самі вінця, ніби плавець перед стометрівкою, бо ніколи не вгадаєш, де знову доведеться перервати звичний ритм своєї буденності на звуки російських ракет. Нерідко сирена у Харкові виє після першого вибуху, або в унісон.

Проте місто, немов акула, постійно перебуває в русі і вчиться латати рани зі швидкістю космічного човника. Кожен район цього величезного міста має свій характер і настрій, з яким він тебе зустрічає відчувається з порогу. Так була завжди, але останній рік вніс дуже багато жорстких правок і наша мета — їх дослідити та зафіксувати.

Тож розпочнімо подорож з червоної лінії. Себто, з Холодногірсько-заводської лінії метрополітену. Прогуляємось до центру міста через вокзал та Центральний ринок, послухаємо, відчуємо, порефлексуємо в аудіорепортажі.

 

0%