![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
«Харківська Маланка» збирає гроші на FPV-дрони Кирило Лукаш
З одинадцятого до тринадцятого січня в Харкові будуть «водити козу» та святкувати Маланку. Мініфестиваль збиратиме на своїх активностях гроші, на які закуплять FPV-дрони для бойового підрозділу харківського актора й музиканта Максима Багаєнка, що воює нині на одному з південних напрямків фронту.
Маланка — традиційне українське свято переходу до нового року. Саме про це говоритимуть на фестивалі «Харківська Маланка» від творчої спілки «Химери». У програмі фестивалю — дві театральні вистави, вокальний тренінг, лекції та майстер-класи з «водіння кози» й виготовлення ляльки-мотанки. Лайнап — тут.
Реєстраційна форма — за посиланням.