![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Харківська мисткиня у Франції Наталка Маринчак
Харківська поетка, художниця та письменниця Марія Козиренко від початку повномасштабного вторгнення живе у Франції. Говорили з мисткинею, як війна вплинула на мистецьку мову: що відновилося, а що завмерло. Про численні художні виставки за кордоном, про те, як пишеться і говориться тепер, під яким кутом і ракурсом, а також про те, що нового вийшло друком (дитячі книги та збірки) і на які книжки чекати незабаром.