play_arrow

Етери

«Хтось такі як я» — прем’єра моновистави Ніни Хижної в театрі «Нафта»

micКирило Лукаш today24.04.2024 113

Тло
  • cover play_arrow

    «Хтось такі як я» — прем’єра моновистави Ніни Хижної в театрі «Нафта» Кирило Лукаш


27 та 28 квітня харківський театр «Нафта» представить прем’єрну виставу. «Хтось такі, як я» — це моновистава Ніни Хижної. Саме вона стала гостею прямого денного етеру на Радіо «Накипіло».

«Хтось такі, як я» — перформативно-фізична моновистава про подорож безтілесної істоти тілами інших. Вона пізнає досвіди тих, хто день у день стикається зі страхом і знаходить способи протистояти йому. Через стан їхніх м’язів, через їхні рухи, звички й почуття істота пізнає досвіди людей, яким доводиться перебувати в небезпеці, спричиненій війною. У фізичному стані й русі цих осіб знаходять відбиток їхні стрес, біль, смуток, нові навички боротьби й виживання, але також насолода, гумор, жага й химерне відчуття парадоксу.

Основою для вистави стала низка інтерв’ю з українцями й українками різних професій, статі й віку, наймолодшій із яких — шість років, а найстаршій — дев’яносто. Їхні тіла й досвіди дуже відмінні, але ними можна поділитися, їх можна почути та спробувати зрозуміти. Тому що всі ми опинилися перед загрозою і стаємо колективним тілом, що трансформується та вчиться пристосовуватися до химерної реальності.


Етери

0%