play_arrow

Етери

«Іменем міста» — новий митецький проєкт Харкова

micКирило Лукаш today22.05.2024 112

Тло
  • cover play_arrow

    «Іменем міста» — новий митецький проєкт Харкова Кирило Лукаш


У Харкові спостерігаємо парадоксальне явище, коли під час загострення воєнної ситуації збільшується кількість митецьких акцій і подій.

Гостем прямого денного етеру на Радіо «Накипіло» став відомий художник і скульптор Костянтин Зоркін. У черговому епізоді програми «Накипіло вдень» Костянтин розповів про новий кроссекторальний проєкт «Іменем міста», перша частина якого — презентована минулими вихідними в межах міжнародної акції «Ніч музеїв» авторська виставка художника. Виставка відкрилася в Харківському літературному музеї 18 травня. Вона триватиме кілька місяців.

Також митець проанонсував інші частини проєкту й розповів про команду, у якій, окрім нього, є літературний критик Євгеній Стасіневич, кінорежисер Денис Воронцов, поетка й ведуча «Неспішного ранку» на Радіо «Накипіло» Наталка Маринчак, представниці Харківського літмузею, зокрема Тетяна Пилипчук, Тетяна Ігошина й Ольга Бондар, та інші.

Бесіда, як завжди у випадках із Костянтином Зоркіним, вийшла відвертою, щирою та культуроцентричною. А ще — це була чергова розмова про усвідомлення Харкова та його проявів саме нині…


Етери

0%