play_arrow

Етери

Інформаційна безпека з Ірмою Вітовською

micВолодимир Носков today05.10.2023 155

Тло
  • cover play_arrow

    Інформаційна безпека з Ірмою Вітовською Володимир Носков


«Інформаційна безпека в період кризи» — так називається новий онлайн-курс для людей з інвалідністю. Відтепер відеозаписи десяти лекцій із перекладом українською жестовою мовою містяться на освітній платформі «Зрозуміло».

За словами розробниці курсу, голови правління інформаційного центру «Майдан Моніторинг», провідниці тренінгів з інформаційної безпеки Наталі Зубар, цей курс створено для людей з інвалідністю, громадських організацій, які надають послуги людям із порушеннями здоров’я, а також для всіх, хто бажає дізнатися про інформбезпеку у воєнний час. Ведучою відеолекцій стала акторка кіно й театру Ірма Вітовська. Пані Наталя каже, що відеолекції навчать стежити за особистою безпекою в інтернеті, у месенджерах і соціальних мережах. «Люди з інвалідністю є дуже вразливими, і цим можуть скористатися шахраї. Тому ми даємо їм комплекс інформації про те, як не втрапити в тенета кіберзлочинців, російських пропагандистів і спецслужб», — розповідає про задум проєкту Наталя Зубар.

У десятисерійному циклі лекцій актриса Ірма Вітовська доступною мовою порушує такі теми:

Серія 1. Інформаційна безпека воєнного часу.

Серія 2. Безпека в інтернеті: цифровий слід.

Серія 3. Хто відстежує цифрові сліди.

Серія 4. Захист від шахраїв.

Серія 5. Безпека в месенджерах.

Серія 6. Безпека в соцмережах: шахраї та боти.

Серія 7. Безпека в соцмережах: особисті сторінки.

Серія 8. Безпека в соцмережах: що споживати.

Серія 9. російська пропаганда в інтернеті.

Серія 10. Протоколи інформбезпеки для воєнного часу.

Для того щоби стати слухачами або глядачами онлайн-курсу «Інформаційна безпека в період кризи», на освітній платформі «Зрозуміло» потрібно знайти ці лекції та зареєструватися на навчання. Освітній курс підготовлено в межах проєкту «Зміцнення НУО, які допомагають вразливим верствам населення». Його реалізовує ГО «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді “Паросток”» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

У подкасті «Накипіло вранці» Наталя Зубар докладніше розповіла про сам проєкт та його учасників і учасниць.


Етери

0%