![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Інформгігієна береже психіку Наталка Маринчак
Інформаційна гігієна береже наше ментальне здоров’я. Людська психіка перенавантажується від надміру інформації. Увесь час споживаючи новини й різноманітні телеграм-пабліки, ми не розуміємо, чому надвечір почуваємося виснаженими й без сил. Усе просто: це навантаження сприймається психікою важче, аніж фізичне. Тож фільтрувати, що саме й у якій кількості ви споживаєте, — дуже важливо. Як себе убезпечити й на що звертати увагу — розказали разом із психологинею й офіцеркою групи контролю бойового стресу 125 окремої бригади сил ТрО ЗСУ Дар’єю Євстаф’євою.