play_arrow

Етери

Інклюзивний прихисток для тих, хто не може самостійно евакуюватися

micВолодимир Носков today31.07.2023 25

Тло
  • cover play_arrow

    Інклюзивний прихисток для тих, хто не може самостійно евакуюватися Володимир Носков


Днями відкрився перший транзитний шелтер для маломобільних жінок і чоловіків та людей з інвалідністю в місті Харкові. Це проєкт благодійного фонду «Восток SOS» у партнерстві із центром надання гуманітарної допомоги «Волонтер — 68». 
Прихисток обладнали в одному з корпусів гуртожитку. Безбар’єрний простір обладнали на першому поверсі. У самих житлових кімнатах є функціональні ліжка. 
Тут переселенцям з інвалідністю цілодобово надаватимуть медичну та психологічну допомогу. Для цього працюватимуть піклувальники, які забезпечуватимуть санітарний і гігієнічний сервіс. З людьми, які мають проблеми зі здоров’ям, працюватимуть фельдшер і медсестра. За потреби консультуватиме лікар. Окрім того, у шелтері переселенцям допомагатимуть з оформленням документів юристи БФ «Восток SOS». 
В інклюзивному прихистку одночасно можуть прийняти 34 людей. Сюди привозитимуть евакуаційними екіпажами маломобільних жителів небезпечних територій Харківщини, Донеччини та Луганщини. Планують, що ВПО зможуть перебувати в ньому протягом місяця, водночас команда шукатиме місце для довготривалого проживання — як у містах західних областей України, так і за кордоном. 
Докладніше розпитали про роботу інклюзивного шелтеру голову громадської організації «Волонтер — 68» Галину Харламову в подкасті «Накипіло вранці». 


Етери

0%