play_arrow

Музичне бубубу

Ірена Карпа

micОлександр Сердюк today24.04.2023 201

Тло
  • cover play_arrow

    Ірена Карпа Олександр Сердюк


Закриває квітневий парад випусків поетеса, письменниця, блогерка, фронтвумен, а останнім часом сценаристка фільмів — Ірена Карпа (Qarpa («Фактично самі»)).

Бесіда відбулася 15 січня у Харкові, де Олександр та Ірена провели музичний фестиваль, поїхали на Салтівку, паралельно Ірена дала декілька інтерв’ю і провела публічні зустрічі у книжкових магазинах. Також Сашко й Ірена вели розмови між собою, які назвали «Клуб чорних ротів» і які публічно не розголошують, бо на те він і клуб. Усе, що говорили у клубі, залишається у клубі)). Але все, що сказано на подкасті, — цікаво. Деякі факти прозвучали вперше, і, загалом, Ірена свідома співрозмовниця та максимально відкрита.

Усім приємного «бубубу»!

 

Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.


Музичне бубубу

0%