![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Історія шелтеру, що йде «крізь війну» Кирило Лукаш
Гостею студії в черговому епізоді прямого етеру «Накипіло вдень» стала відома харківська архітекторка й голова громадської організації «Крізь війну» Ольга Клейтман. Харківці й харківки знають пані Ольгу як архітекторку й розробницю парку «Саржин Яр». Але до нас у студію вона завітала розповісти про харківський прихисток для людей старшого віку, яким опікується ГО «Крізь війну».
Ми поговорили про емпатію й важливість опіки над людьми літнього віку зі складнощами соціяльного й лікарського характеру. Ользі Клейтман удалося організувати шелтер, у який приходять жити, а не помирати. Атмосфера в ньому разюче відрізняється від умов державних закладів. Хто працює в цьому прихистку, які є потреби, а які труднощі? І хто такий Крісті? Про все це — у нашому подкасті.
Ось тут докладніше про шелтер.
Банка для підтримки його діяльності: 5375411209296032.