play_arrow

Етери

Калина на пам’ять про загиблих випускників шкіл

micВолодимир Носков today02.10.2023 104

Тло
  • cover play_arrow

    Калина на пам’ять про загиблих випускників шкіл Володимир Носков


У двох гімназіях Харкова й одному богодухівському ліцеї до Дня захисників і захисниць України висадили кущі калини на пам’ять про загиблих випускників.

«Калина пам’яті» — так називається акція, яку ініціювала платформа пам’яті «Меморіал». У понад 120 освітніх закладах у багатьох містах і громадах України школярі разом із батьками й педагогами висадили на подвір’ях закладів освіти понад тисячу кущів калини. Кожен кущ символізує конкретну людину, яка загинула за Україну й навчалася в цій школі. У майбутньому калинові алеї пам’яті Героїв з’являться біля шкіл усієї України — заради пам’яті про всіх загиблих Героїв і свідомого молодого покоління. На це сподіваються в команді платформи пам’яті «Меморіал».

На проведення першої акції гроші збирали завдяки тематичній краудфандинговій кампанії. У Харкові 29 вересня висадили перші кущі калини на подвір’ях гімназій № 127 і № 42 на пам’ять про чотирьох загиблих на фронті випускників. Про перші «калини пам’яті» поговорили разом із шеф-редакторкою «Меморіалу» Анастасією Абрамець і заступницею директора з навчально-виховної роботи харківської гімназії № 127 Вікторією Варецою.


Етери

0%