play_arrow

Етери

Kharkiv, I love you. Виставка-освідчення Харкову

micКирило Лукаш today24.11.2023 120

Тло
  • cover play_arrow

    Kharkiv, I love you. Виставка-освідчення Харкову Кирило Лукаш


У місті з 18 листопада по 16 грудня триватиме виставка I love Kharkiv художниці Оксани Бойко. «Харків — це місто протилежностей, це про суворість і про ніжність водночас. Привіт, я — Оксана, і я люблю малювати місто. Із чотирьох років я живу в найгарнішому місті на Землі, а із шести — здобуваю художню освіту. Так склалося, що любов до малювання і любов до мого міста перетнулися, тому стався цей проєкт», — презентувала свою виставку мисткиня.

За словами Оксани, ця виставка — навіть не проєкт, а її спосіб життя: відшукувати прекрасне в повсякденних вулицях, у миттєвостях, що трапляються з нами щоденно, у людях, які проходять повз, у незнайомцях, які їдуть поруч у метрі.

Художниця розповіла, що в живописі вона втілює те, що здається їй красивим. «Мені щиро подобається відшукувати кольорові плями в нагромадженні рекламних вивісок, у купі незаконно побудованих кіосків, у кольорових торговельних центрах або годинами малювати безкрайню Салтівку, намагаючись графічними рисочками й точками відділити один будинок від іншого», — написала Оксана Бойко в пресрелізі.

Через посередництво виставки її авторка ділиться з відвідувачами любов’ю до свого міста й пропонує подивитися на нього так, як бачить його вона: «Харків очима його мешканки».

Відвідати виставку можна в Муніципальній галереї за адресою вулиця Чернишевська, 15. Артпідвал, у якому відкрили виставку, працює із середи по неділю, від 13:00 до 18:00.

Вхід вільний.


Етери

0%