play_arrow

Етери

KharkivMusicFest із музикою, присвяченою Маріуполю, вином, «Чуттєвістю» і дитячим оркестром

micВолодимир Носков today10.04.2024 130

Тло
  • cover play_arrow

    KharkivMusicFest із музикою, присвяченою Маріуполю, вином, «Чуттєвістю» і дитячим оркестром Володимир Носков


Цієї суботи починається KharkivMusicFest. На жаль, через повномасштабну війну цей фестиваль у Харкові є наразі єдиним міжнародним, що представляє диригентів, музикантів, солістів й оркестрові колективи з різних міст України та світу.

Але попри різні безпекові труднощі фестиваль продовжує традиції. Обов’язково будуть концерти фестивального оркестру й оркестру юних музикантів. Головною зіркою свята стане іспансько-німецький диригент Рок Фарґас разом із Національним ансамблем солістів «Київська камерата». А ще, окрім багатющої музичної програми, заплановано освітні й артпроєкти.

KharkivMusicFest триватиме з 13 квітня по 31 травня. Для того щоб дізнатися, де відбуватимуться концерти та інші мистецькі події, потрібно буде зареєструватися у спеціальній електронній гугл-формі. Тоді зареєстрованим учасникам надішлють інформацію про час і місце заходу. Це роблять заради безпеки музикантів і відвідувачів фесту.

На сайті Радіо «Накипіло» можна послухати випуск вечірньої програми Філіпа Диканя, у якому про KharkivMusicFest розповідають меценат і президент фестивалю Сергій Політучий та виконавча директорка фестивалю й керівниця благодійної організації «Благодійний фонд громади Харкова “Толока”» Марія Горбонос. А сьогодні програмна директорка фестивалю та професорка Юлія Ніколаєвська розказала більше про програму масштабної мистецької події. Вона переконана, що буде цікаво як дітям, так і справжнім гурманам класичної музики, книжок і вина.


Етери

0%