play_arrow

Етери

«Кольори білого континенту» на фотографіях Сергія Глотова

micВолодимир Носков today10.07.2023 71

Тло
  • cover play_arrow

    «Кольори білого континенту» на фотографіях Сергія Глотова Володимир Носков


Пінгвіни, морські котики, леопарди й слони, льодовики, айсберги та неймовірно соковиті за кольором світанки — це сюжети фотокартин кандидата біологічних наук, фотографа й учасника 27-ї та 28-ї Української антарктичної експедиції Сергія Глотова. Його роботи від сьогодні й до 14 липня можна побачити на благодійній виставці «Кольори білого континенту». 
За словами організаторки проєкту в Харкові Ольги Істоцької, ця виставка спрямована на підтримку волонтерських ініціатив для допомоги ЗСУ. 
«Приходьте з однокласниками, друзями, родинами й колегами за адресою майдан Свободи, 4 до цифрового освітнього простору Каразінської школи бізнесу. Вона є частиною Харківського національного університету імені Каразіна. І ви побачите на світлинах Сергія Глотова таємничий світ Антартики. Перші відвідувачі виставки — школярі — за допомогою прямого інтернет-зв’язку зі станцією змогли безпосередньо розпитати фотографа про життя тюленів, китів і пінгвінів. Він їм розповів про кольорові світанки й захід сонця, які щодня чарують око науковців-полярників», — розповіла Радіо «Накипіло» Ольга Істоцька. 
Автор фотовиставки в ранковому етері розповів, що на понад п’ятдесяти світлинах можна побачити і пташенят пінгвінів, і неповторний малюнок на хвостах китів. Тварини й птахи настільки дружні до членів команди полярників, що дозволяють без перешкод фотографувати їхнє приватне життя. 
Сергій каже, що ця експозиція точно допоможе побачити білий загадковий континент по-новому: з багатою флорою і фауною, з неймовірними кольорами неба та хмар. 
Дітей чекають цікаві заходи: ігри, олімпіада від проєкту «На урок», учасники якої гарантовано отримають листівки незламності та інші призи. А дорослих — аукціон на допомогу ЗСУ, де будуть антарктичні футболки, кепки й шеврони. 
Вхід на виставку — безплатний; вітаються благодійні внески, які спрямують на підтримку ЗСУ й подальший розвиток проєкту.


Етери

0%