![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Коля Михайльченко Олександр Сердюк
Коля — саме той випадок, коли творча людина, чим би не займалася, все і всюди робить якісно. Гра у «Театрі 19»? — прекрасні акторські роботи. Музика і тексти для гурту Dостоевсkий FM? — надзвичайні, чуттєві та емоційні.
Тепер Коля — волонтер, який від першого дня війни допомагає військовим і переселенцям у Харкові.
Ось все це життя і мистецтво ми й обговорили. Чудова вийшла бесіда.